Usługi Meblowe

Nowoczesny wygląd i porządek to cechy, które możemy zastosować również w Twoim wnętrzu. Dzięki profesjonalnej obsłudze, doradztwu i bogatej ofercie zaspokoimy gusta nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziesz:

  • szafy wnękowe
  • szafy z drzwiami przesuwnymi
  • garderoby
  • meble kuchenne
  • regały i półki
  • komody
  • oraz inne meble na każdy wymiar.

Wprowadziliśmy również do oferty wyposażenie lokali komercyjnych (użytkowych), meble zaprojektowane specjalnie dla firm, biur i przedsiębiorstw, dostosowane do wymagań i potrzeb klienta oraz od niedawna oświetlenie sufitowe – tj. lampy wykonane pod indywidualne zamówienie.

Pomiary, projektowanie, wycena
Dojazd do klientów na terenie Poznania, pomiary, projekt i wizualizacja wyżej wymienionych elementów z oferty oraz wstępna wycena wykonywana jest zupełnie BEZPŁATNIE!

Garderoba
We współczesnych domach i mieszkaniach garderoby i szafy przeżywają prawdziwy renesans. Stare szafy upychane w sypialniach, w holach i na korytarzach to przeszłość. Przyszedł czas większej dbałości o wygląd i komfort osobisty, stroje, wygląd mieszkania a wraz z nim moda na obszerne, elegancko urządzone garderoby o powierzchni średniego pokoju w bloku.

Rola garderoby
Garderoba to małe pomieszczenie przekształcone w dużą szafę. Na jego ścianach rozmieszczamy drążki i półki do ubrań pozostawiając przestrzeń na komunikację. Przestrzeń przechowywania ubrań jest otwarta. Może mieć charakter ubieralni – wtedy dodatkowo powinna mieć duże lustro, toaletkę i dobre oświetlenie. Może też być pomieszczeniem bardziej gospodarczym z wydzielonymi schowkami na większe przedmioty, na które trudno znaleźć stałe miejsce, takie jak deska do prasowania, maszyna do szycia, odkurzacz, sprzęt sportowy, torby, walizki, sztuczna choinka…

Szafa wnękowa
Szafa wnękowa czy narożna na wymiar to mniejsza wersja garderoby z drzwiami. Zabudowa wnęki to dzisiaj najbardziej typowe rozwiązanie. Pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń w małych pomieszczeniach i dostosować liczbę szaf i ich wyposażenie do własnych potrzeb. Wnękę w ścianie najlepiej zabudować półkami i zasłonić drzwiami. W nowoczesnym budownictwie coraz częściej uwzględnia się specjalne wnęki pod szafy wbudowane.

Składanie mebli
Oferujemy również usługę składania gotowych mebli, które zostały dostarczone do Państwa w paczkach, typu: IKEA, BRW (Black Red White) oraz innych producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.